realizacja
styczeń 21, 2022

Ściana loftowa dwuskrzydłowa ze skrzydłem na zasuwę

Ścianka oddzielająca przestrzeń schodową z możliwością otwierania obu skrzydeł.

Zalety ścianki poza jej względami wizualnymi to także mniejsze straty ciepła z przestrzeni schodowej do dalszej części mieszkania, głównie w porze zimowej oraz obniżona akustyka, co się wiąże z większą ciszą w części mieszkalnej.

Drzwi na zawiasach stalowych domykane na magnes bez zamka ze spawanym uchwytem stalowym. Ponad uzupełniający całość świetlik uzupełniający poniższą linię obu skrzydeł.

Drzwi loftowe z otwieranym skrzydłem na zasuwę

W razie przenoszenia większych gabarytów od wymiarów światła drzwi, mamy możliwość poszerzenia przestrzeni o odchylenie węższego skrzydła które na co dzień pełni rolę stałego elementu oraz ościeżnicy dla naszych drzwi. Węższe skrzydło zamykane jest na zasuwę w kolorze czarnym tak aby całość posiadała jednolity kolor.

Otwierane skrzydło na zasuwę

Konstrukcja malowana proszkowo na kolor czarny mat, który uzupełnia szkło bezpieczne VSG.

Miejsce realizacji: Gryfino


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!