realizacja
luty 12, 2022

Schody drewniane jesionowe na konstrukcji stalowej typu zyg zak

Schody drewniano - stalowe wewnętrzne w nowoczesnej formie.

Schody metalowe typu zygzak

Konstrukcja schodów z dwoma biegami w kształcie litery L . Podest drewniany zapewnia wygodne użytkowanie schodów oraz większe bezpieczeństwo w ich pokonywaniu w porównaniu do schodów zabiegowych, jednak do wykonania tego typu konstrukcji potrzebna jest większa ilość miejsca. Niestety nie zawsze możemy zastosować tego typu konstrukcję.

Nowoczesne schody metalowe z balustradą i pochwytem drewnianym

Ażurowe schody stalowe. Balustrada z poręczą drewnianą - jesion olejowany

W pomieszczaniach otwartych schody prezentują się efektownie a ich ażurowa konstrukcja pozwala na zagospodarowanie miejsca pod nimi. Nie mniej ważna jest ilość wprowadzanego światła do dalszych zakątków domu - tutaj także lekka budowa w sposób minimalny zabiera Nam promienie słoneczne.

Panoramiczny widok schodów z balustradą antresoli

Schody pozwalają Nam na wejście do górnego piętra. Dla zabezpieczenia antresoli zastosowaliśmy ten sam typ balustrady z montażem bocznym od czoła stropu. Balustrada z poziomym wypełnieniem także posiada pochwyt jesionowy olejowany.

Kilka słów o parametrach schodów:

  • stopnie jesion 4 cm grubości lakierowane dwustronnie
  • poręcze jesion olejowane
  • konstrukcja stalowa typu zyg - zak malowana proszkowo

Miejsce realizacji: Niedźwiedź k. Szczecina


Wszystkie posty z kategorii "Schody"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!