realizacja
grudzień 21, 2022

Drzwi wewnętrzne loftowe do wiatrołapu z naświetleniem górnym

Szklane drzwi loftowe na konstrukcji stalowej. Ścianka loftowa w minimalnym wydaniu.

Drzwi Loftowe ze świetlikiem

Jeśli chcemy oddzielić przestrzeń wejściową od salonu dziennego z pewnością można zastosować drzwi typu loft. W razie wąskiego i wysokiego przejścia nie musimy stosować wysokich drzwi a górną przestrzeń uzupełnić stałym elementem loftowym w postaci świetlika górnego. Drzwi będą ustandaryzowanej wysokości a całość oryginalnych charakter.

Drzwi loft bez zamka

Przejściowe drzwi z wiatrołapu często nie wymagają zamka ani klamki. Z pomocą przychodzi proste rozwiązanie domyku na magnes które sprawdza się idealnie. Dodatkową zaletą jest brak klamki którą zastępuje stalowy uchwyt połączony z konstrukcją drzwi w kolorze czarnym.

Miejsce realizacji: Szczecin / Zachodniopomorskie


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!