realizacja
wrzesień 9, 2020

Drzwi metalowe ze szkłem mlecznym

Realizacja drzwi loftowych oddzielających pomieszczenia mieszkalne.

drzwi metalowe ze szkłem mlecznym

Drzwi metalowe w nowoczesnym stylu ze szkłem bezpiecznym.

Drzwi są nie tylko elementem oddzielającym pomieszczenia. Mogą służyć jako stylowy element wykańczający nasze cztery ściany.

W tym przypadku mamy zastosowane szkło bezpieczne mleczne. Do dyspozycji jest szereg wypełnień oraz wzorów drzwi począwszy od różnego rodzaju szkła poprzez szprosy w indywidualnych konfiguracjach. Zamknięcie to rolka wpuszczana w profil, która może być także jako opcja z zamkiem.

Uchwyt stały z profili nawiązuje do kształtu całości. Można go umieścić w każdym miejscu oraz na życzenie klienta zaprojektować indywidualny wzór.

Miejsce realizacji: Szczecin


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!