realizacja
marzec 21, 2022

Ażurowy panel ozdobny , ścianka stalowa wypalana laserowo

Panel dekoracyjny dla Twojej domowej przestrzeni

Ażurowy panel dekoracyjny

Panel zaprojektowany wg indywidualnych potrzeb oraz wymiarów podanych przez klienta.

Stalowa ścianka wypalana laserowo

Zastosowany materiał użyty do produkcji ścianki to zwykła stal S235 JR wypalona laserem. Następnie gratowana - czyli obrobiona mechanicznie aby usunąć wszelkie ostre krawędzie i zadziory po procesie wypalania. Po tego typu zabiegu powierzchnia w dotyku jest łagodna.  Kolejnym procesem jest strumieniowe czyszczenie elementami ściernymi całej powierzchni. Etap końcowy to zastosowanie podkładu oraz malowanie proszkowe. Po przeprowadzeniu wszystkich zabiegów panel jest gotowy do zamontowania i posłuży wiele lat.

Wysyłka paneli ażurowych wypalanych laserowo

Istnieje możliwość zaprojektowania i wysyłki ścianek dekoracyjnych po uprzednim podaniu wymiarów w których powinniśmy dany element zmieścić. W dobrze zapakowanej paczce znajdziecie zawsze zestaw montażowy w postaci kołków , podkładek , śrub oraz maskownic w kolorze elementu.

Miejsce wysyłki : Warszawa


Wszystkie posty z kategorii "Ścianki"

Zainteresowało cię powyższe zlecenie?

Zamów bezpłatną konsultację:

Aby wysłać wiadomość proszę zaznaczyć pole "Nie jestem robotem"

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SK-Engineering Sławomir Kucharski z siedzibą przy al. Powstańców Wlkp 76B/4 70-110 Szczecin. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego- Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znaleźć możecie w zakładce dotyczącej RODO.


SKE Design
Autor
SKE Design

Projektujemy i wykonujemy ścianki metalowo-szklane, drzwi przesuwne, schody stalowe, zadaszenia, meble industrialne, ogrodzenia i balustrady. Indywidualny projekt i wysoka jakość!